Po-Ne: 8-23h.
Volejte kdykoli  +(420) 778 080 015
Po-Ne: 8-23h.
Volejte kdykoli  +(420) 778 080 015
logo
Volejte kdykoli
+(420) 778 080 015
 
title

mělnik

Autor: VitVit – Vlastní dílo, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=41127766

Přestěhujeme Vás z Prahy do Mělníku, či naopak, z Mělníku do Prahy. Nebo z města Mělník kamkoliv v ČR, Evropě, anebo jen o ulici dál. Nabízíme stěhování od A do Z – kompletní stěhovací služby a bezkonkurenční ceny. Zajistíme rychle, levně, profesionálně přestěhování Vašich domácností, firem, skladů, sklepů, kanceláří i stěhování velmi těžkých břemen.

Stěhování Mělník levně

Mělník je městečko na severu středních Čech, ležící na soutoku řek Labe a Vltavy, asi 30 km severně od Prahy. Jeho počátky sahají do 2. poloviny 9. století, kdy malý dřevěný opevněný zámeček patřil slovanskému kmeni Pšovanů. Právě tam roku 860 slavná česká princezna sv. Ludmily, která byla babičkou budoucí české patronky – sv. Václava (907-935). Právě Ludmila a její manžel Bożywoj se zasloužili o založení první české vinice v Mělníku. O necelé století později byla dřevěná tvrz nahrazena kamenným hradem, kolem kterého vznikla osada. Rozkvět města nastal ve 14. století za vlády Karla IV. Lucemburského (1316-1378). Období rozkvětu trvalo až do 18. století, kdy v důsledku četných požárů, epidemií a třicetileté války (ozbrojený konflikt trvající 1618 až 1648 mezi protestantskými státy Svaté říše římské - První říší a katol. dynastie Habsburků), město výrazně zchudli. Oživení přišlo o století později, kdy zde byl vybudován říční přístav a vybudována železniční trať. V roce 1885 byla v Mělníku založena první vinařská škola v Čechách.

Jak probíhá stěhování ?

1. Domluvíme se na prohlídce technikem, který je k dispozici skoro okamžitě (služba zdarma) v případě menší zakázky        stačí po telefonu popsat, které věci se budou stěhovat, včetně přístupu k nim, abychom mohli odhadnout cenu zakázky.

2. Ve smluvený termín a čas přijedeme na adresu stěhování. Obalíme, zabezpečíme, popřípadě demontujeme nábytek.
2. Vše naložíme, zabezpečíme a převezeme na místo vykládky.
3. Vše umístíme na místo, které si určíte, popřípadě rozbalíme a samozřejmě smontujeme.
4. Použitý obalový materiál si samozřejmě odvezeme, a v případě zájmu a dohody není problém odvézt na sběrný dvůr i      vaše staré věci, nábytek atd..
5. Po dokončení všeho potřebného, vystavujeme fakturu oproti vaší platbě (nejlépe v hotovosti).

Pro každý případ jsou všechny vaše věci samozřejmě pojištěné, a to v průběhu celého stěhování a převozu.

Děkujeme za vaši důvěru. S námi to vše zvládnete.
logo
 
 

Napsali nám hodnocení

Ju va

Oceňuju super rychlou komunikaci. Večer jsem zavolala a na další den dopoledne jsem se stěhovala. ?? Tým je milý a schopný. Určitě využiju jejich služby až se budu zas stěhovat/ potřebovat něco smontovat.

Napsali nám hodnocení

Eva Nováková

 
Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování z Prahy. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci nám pomohli pečlivě dobalit nábytek do folie , neboť jsme nestíhali a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové byli vstřícní a ochotní a v novém domě a v jeho okolí nám pomohli rozmístit nábytek, jak jsem si přála. Doporučuji !

Kalkulace zdarma

      
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup
Odpověď během pár minut
 
Volejte kdykoli
+(420) 778 080 015  
 

 

 

 

 

Rychle, levně, profesionálně