Po-Ne: 8-23h.
Volejte kdykoli  +(420) 778 080 015
Po-Ne: 8-23h.
Volejte kdykoli  +(420) 778 080 015
logo
Volejte kdykoli
+(420) 778 080 015
 
title

Jak ve firemních prostorách, kancelářských budovách, tak v domácnostech je často potřeba přepravovat těžký nábytek a speciální vybavení, jako je trezor, kartotéka nebo bezpečnostní schránka. K organizaci takové přepravy by se mělo přistupovat zvláště pečlivě s ohledem na hodnotu přepravovaného nákladu a jeho specifičnost. Komplexní službu je nejlepší zadat firmě specializující se na tento druh dopravy a stěhování. Zkušenosti, vhodně přizpůsobená vozidla a propracované logistické postupy jsou v takových situacích neocenitelné.

Při přípravě přepravy speciálního nábytku je třeba vzít v úvahu především jeho rozměry a zvláštní charakter vyplývající z obsahu. Nejde jen o drahé předměty nebo důležité dokumenty uložené v trezorech nebo pancéřových skříních. Stejně zvláštní péči vyžadují například potraviny přepravované v chladírnách nebo lednicích, které rovněž patří k nábytku zvláštního charakteru. A co přeprava velkých hudebních nástrojů, jako je klavír? O specifičnosti takové přepravy leccos napovídá už samotný fakt, že ne každá společnost bude tento druh nákladu odbavovat.

Zavolejte nám, my to zvládneme. Máme zkušenosti.

Jak probíhá stěhování ?

1. Domluvíme se na prohlídce technikem, který je k dispozici skoro okamžitě (služba zdarma) v případě menší zakázky        stačí po telefonu popsat, které věci se budou stěhovat, včetně přístupu k nim, abychom mohli odhadnout cenu zakázky.

2. Ve smluvený termín a čas přijedeme na adresu stěhování. Obalíme, zabezpečíme, popřípadě demontujeme nábytek.
2. Vše naložíme, zabezpečíme a převezeme na místo vykládky.
3. Vše umístíme na místo, které si určíte, popřípadě rozbalíme a samozřejmě smontujeme.
4. Použitý obalový materiál si samozřejmě odvezeme, a v případě zájmu a dohody není problém odvézt na sběrný dvůr i      vaše staré věci, nábytek atd..
5. Po dokončení všeho potřebného, vystavujeme fakturu oproti vaší platbě (nejlépe v hotovosti).

Pro každý případ jsou všechny vaše věci samozřejmě pojištěné, a to v průběhu celého stěhování a převozu.

Děkujeme za vaši důvěru. S námi to vše zvládnete.
logo
 
 

Napsali nám hodnocení

Maryna Kuriščáková

Skvělá služba, rychlá a vstřícná domluva. Skvělý výkon. Moc doporučuji!

Napsali nám hodnocení

Eva Nováková

 
Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování z Prahy. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci nám pomohli pečlivě dobalit nábytek do folie , neboť jsme nestíhali a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové byli vstřícní a ochotní a v novém domě a v jeho okolí nám pomohli rozmístit nábytek, jak jsem si přála. Doporučuji !

Kalkulace zdarma

      
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup
Odpověď během pár minut
 
Volejte kdykoli
+(420) 778 080 015  
 

 

 

 

 

Rychle, levně, profesionálně