Stěhování všech vašich věcí je důležitá událost, zvláště když jste zapustili kořeny a nashromáždili spoustu různých věcí na jednom místě. Vlastní stěhování v takovém případě může být velmi zatěžující, zvláště když plánujete přestěhovat svůj domov, kancelář, nebytové prostory nebo provozovnu na druhý konec Česka. Pohodlnější a rychlejší bude, když si objednáte stěhovací firmu, která má výkonný tým profesionálů a odpovídající vozy, díky kterým budou vaše věci při nakládce, přepravě i vykládce v bezpečí.

Zorganizujeme vám stěhování firem, kanceláří, domů a soukromých bytů na různá místa v Česku, případně i Evropě. Jsme připraveni pracovat v různých situacích a s různými klienty, přepravovat  různé věci, standardní, jedinečné, cenné, ale i těžké a neobvyklé. Několik let zkušeností nám nyní umožňuje nejen správně odhadnout cenu stěhování, ještě před jeho zahájením, ale také - správně vybrat dopravu - ideální pro vaše stěhování.

Jak probíhá stěhování ?

1. Domluvíme se na prohlídce technikem, který je k dispozici skoro okamžitě (služba zdarma) v případě menší zakázky        stačí po telefonu popsat, které věci se budou stěhovat, včetně přístupu k nim, abychom mohli odhadnout cenu zakázky.

2. Ve smluvený termín a čas přijedeme na adresu stěhování. Obalíme, zabezpečíme, popřípadě demontujeme nábytek.
2. Vše naložíme, zabezpečíme a převezeme na místo vykládky.
3. Vše umístíme na místo, které si určíte, popřípadě rozbalíme a samozřejmě smontujeme.
4. Použitý obalový materiál si samozřejmě odvezeme, a v případě zájmu a dohody není problém odvézt na sběrný dvůr i      vaše staré věci, nábytek atd..
5. Po dokončení všeho potřebného, vystavujeme fakturu oproti vaší platbě (nejlépe v hotovosti).

Pro každý případ jsou všechny vaše věci samozřejmě pojištěné, a to v průběhu celého stěhování a převozu.

Děkujeme za vaši důvěru. S námi to vše zvládnete.
logo
 
 

Kalkulace zdarma

      
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup
Odpověď během pár minut

 

 

 

 

Rychle, levně, profesionálně