Po-Ne: 8-23h.
Volejte kdykoli  +(420) 778 080 015
Po-Ne: 8-23h.
Volejte kdykoli  +(420) 778 080 015
logo
Volejte kdykoli
+(420) 778 080 015
 
title

Anglie, Německo, Švédsko nebo třeba Rakousko? Bez ohledu na to, která evropská země je vaším cílem při stěhování do zahraničí (do zahraničí), můžete si být jisti jednou věcí – nejvyšší úrovní služeb. Poradíme, zabalíme, přivezeme, odvezeme, vyvezeme, a především se postaráme o bezpečnost vašeho majetku při mezinárodní přepravě. Prostě nám zadáte úkol a o nic se nestaráte.

Co to znamená? Kompletní přizpůsobení naší nabídky vašim potřebám. Pokud chcete levné mezinárodní (zahraniční) stěhování, zvolíme taková řešení, abychom minimalizovali náklady na vaše stěhování. Pokud vám záleží na čase a kompletním servisu – postaráme se o stěhování vaší kanceláře, domova či provozovny se zvláštním důrazem na tyto záležitosti. Převezmeme nejdůležitější povinnosti související s mezinárodním (zahraničním): od vyřízení formalit ohledně pojištění a celního odbavení, přes balení a zajištění věcí, nakládku, dopravu a vykládku, konče úklidovými službami. Jsme schopni zorganizovat zahraniční stěhování do jakéhokoli města v Evropě - stačí, když nám ukážete místo a pro vás nejvhodnější termín. Nebojíme se výzev a rádi se ujmeme i těch nejsložitějších zakázek - máme znalosti, zkušenosti, sehraný tým, profesionální vybavení a rozmanitý vozový park. Zavolejte nám a ověřte si, zda takovou stěhovací firmu nesháníte. Jsme vám k dispozici.

Jak probíhá stěhování ?

1. Domluvíme se na prohlídce technikem, který je k dispozici skoro okamžitě (služba zdarma) v případě menší zakázky        stačí po telefonu popsat, které věci se budou stěhovat, včetně přístupu k nim, abychom mohli odhadnout cenu zakázky.

2. Ve smluvený termín a čas přijedeme na adresu stěhování. Obalíme, zabezpečíme, popřípadě demontujeme nábytek.
2. Vše naložíme, zabezpečíme a převezeme na místo vykládky.
3. Vše umístíme na místo, které si určíte, popřípadě rozbalíme a samozřejmě smontujeme.
4. Použitý obalový materiál si samozřejmě odvezeme, a v případě zájmu a dohody není problém odvézt na sběrný dvůr i      vaše staré věci, nábytek atd..
5. Po dokončení všeho potřebného, vystavujeme fakturu oproti vaší platbě (nejlépe v hotovosti).

Pro každý případ jsou všechny vaše věci samozřejmě pojištěné, a to v průběhu celého stěhování a převozu.

Děkujeme za vaši důvěru. S námi to vše zvládnete.
logo
 
 

Napsali nám hodnocení

Vladislav Šůs

Děkujeme moc za vaší službu se kterou jsme byli naprosto spokojeni ve všech směrech. Velice doporučuji !

Napsali nám hodnocení

Eva Nováková

 
Děkuji mockrát za skvělý přístup a odvedenou práci při stěhování z Prahy. Na všem jsme se předem domluvili a den stěhování již probíhal velice rychle. Pracovníci nám pomohli pečlivě dobalit nábytek do folie , neboť jsme nestíhali a s nábytkem manipulovali opravdu opatrně, takže nikde žádné škrábance. Vše tedy bylo odstěhováno bez problémů, pánové byli vstřícní a ochotní a v novém domě a v jeho okolí nám pomohli rozmístit nábytek, jak jsem si přála. Doporučuji !

Kalkulace zdarma

      
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup
Odpověď během pár minut
 
Volejte kdykoli
+(420) 778 080 015  
 

 

 

 

 

Rychle, levně, profesionálně