Volejte kdykoli / Provozní doba: Po-Ne: 8-23h.
Praha a celá ČR   +(420) 778 080 015
logo
title

Anglie, Německo, Švédsko nebo třeba Rakousko? Bez ohledu na to, která evropská země je vaším cílem při stěhování do zahraničí (do zahraničí), můžete si být jisti jednou věcí – nejvyšší úrovní služeb. Poradíme, zabalíme, přivezeme, odvezeme, vyvezeme, a především se postaráme o bezpečnost vašeho majetku při mezinárodní přepravě. Prostě nám zadáte úkol a o nic se nestaráte.

Co to znamená? Kompletní přizpůsobení naší nabídky vašim potřebám. Pokud chcete levné mezinárodní (zahraniční) stěhování, zvolíme taková řešení, abychom minimalizovali náklady na vaše stěhování. Pokud vám záleží na čase a kompletním servisu – postaráme se o stěhování vaší kanceláře, domova či provozovny se zvláštním důrazem na tyto záležitosti. Převezmeme nejdůležitější povinnosti související s mezinárodním (zahraničním): od vyřízení formalit ohledně pojištění a celního odbavení, přes balení a zajištění věcí, nakládku, dopravu a vykládku, konče úklidovými službami. Jsme schopni zorganizovat zahraniční stěhování do jakéhokoli města v Evropě - stačí, když nám ukážete místo a pro vás nejvhodnější termín. Nebojíme se výzev a rádi se ujmeme i těch nejsložitějších zakázek - máme znalosti, zkušenosti, sehraný tým, profesionální vybavení a rozmanitý vozový park. Zavolejte nám a ověřte si, zda takovou stěhovací firmu nesháníte. Jsme vám k dispozici.

Jak probíhá stěhování ?

1. Domluvíme se na prohlídce technikem, který je k dispozici skoro okamžitě (služba zdarma) v případě menší zakázky        stačí po telefonu popsat, které věci se budou stěhovat, včetně přístupu k nim, abychom mohli odhadnout cenu zakázky.

2. Ve smluvený termín a čas přijedeme na adresu stěhování. Obalíme, zabezpečíme, popřípadě demontujeme nábytek.
2. Vše naložíme, zabezpečíme a převezeme na místo vykládky.
3. Vše umístíme na místo, které si určíte, popřípadě rozbalíme a samozřejmě smontujeme.
4. Použitý obalový materiál si samozřejmě odvezeme, a v případě zájmu a dohody není problém odvézt na sběrný dvůr i      vaše staré věci, nábytek atd..
5. Po dokončení všeho potřebného, vystavujeme fakturu oproti vaší platbě (nejlépe v hotovosti).

Pro každý případ jsou všechny vaše věci samozřejmě pojištěné, a to v průběhu celého stěhování a převozu.

Děkujeme za vaši důvěru. S námi to vše zvládnete.
logo
 
 

Napsali nám hodnocení

Miriam Babničová

Velmi ochotni, přesní a profesionální! Rozhodně doporučuji a děkuji!

Napsali nám hodnocení

Miriam Babničová

Velmi ochotni, přesní a profesionální! Rozhodně doporučuji a děkuji!

Kalkulace zdarma

      
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný vstup
Odpověď během pár minut

 

 

 

 

Rychle, levně, profesionálně